הוארך מעצר תושב ג’סר החשוד כי נהג בצורה פרועה בכבישי חדרה, התעלם מרמזורים, ניסה להתחמק מהמשטרה ונהג בגילופין.
המשטרה עצרה בלילה שבין חמישי לשישי בחדרה תושב ג’סר א זרקא. הנהג חשוד בנהיגה פרועה תוך כדי מעבר ברמזורים אדומים. בנוסף, נסיעה נגד כיוון התנועה בזמן שהוא על-פי החשד שרוי בגילופין. המקרה ארע, כאמור, במהלך ליל חמישי. שוטרי תנועה במשטרת חדר זיהו ה נהג רכב שעבר עבירת תנועה. לטענתם, כאשר קלט את השוטרים שסימנו לו לעצור, החל בבריחה מהירה.
במהלך הבריחה החל נהג הרכב (41) בנהיגה פרועה, תוך כדי חציית צמתים באור אדום. בנוסף, בנהיגה נגד כיוון הנסיעה. לבסוף עצרו שוטרי הסיור של תחנת חדרה את הנהג, לאחר שביצע תאונה עצמית. מבדיקת פרטיו עלה, כי הוא נוהג כשרישיון הנהיגה שלו לא בתוקף – תחת פסילה מבית המשפט. על-פי החשד הנהג נסע תחת השפעת אלכוהול. הוא סירב לבצע בדיקות מאפיינים וינשוף. לכן, נעצר לחקירה ביחידת הבוחנים של מרחב מנשה. בסיומה נכלא ורכבו נגרר והושבת. בבוקר יום שישי התקיים בבית משפט שלום בחדרה דיון בהארכת מעצרו.