מעצרו של החשוד, שהועבר לחקירה בתחנת המשטרה בחדרה בשעות הלילה, הוארך בבוקר חמישי באמצעות בית משפט שלום בחדרה עד ליום ראשון הקרוב
שוטרי משטרת חדרה עצרו בלילה שבין רביעי לחמישי תושב אור עקיבא בחשד ששדד תחנת דלק בעיר. הפרשה החלה עם קבלת הודעה במוקד 100 בדבר שוד תחנת דלק באור עקיבא. בעקבות ההודעה הוזעקו למקום שוטרים אשא פתחו בסריקות נרחבות. השוטרים איתרו, כאמור, את החשוד. מדובר בתושב אור עקיבא, בשנות השלושים לחייו. החשוד נלקח לתחנת משטרת חדרה לחקירה. הבוקר (חמישי) הובא החשוד בפני שופט בית משפט שלום בחדרה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו. בית המשפט נענה והאריך את המעצר עד ליום ראשון. מהמשטרה נמסר, כי החקירה נמשכת.