העבודות, לפחות בחלק עליו אחראית המועצה, צפויות להמשך עד שבועיים. במקביל, פנתה המועצה המקומית לחברת החשמל בבקשה להקדים העבודות באחריותה.
המועצה המקומית זכרון יעקב, באמצעות מחלקת התפעול, החלה בביצוע עבודות תיקון תשתיות חשמל ותאורת רחוב בכל רחבי המושבה. על-פי הערכות, העבודות צפויות להמשך כשבועיים.
מהמועצה המקומית הוסיפו, כי העבודות מבוססות על תקלות שהצטברו. “כל התקלות והתיקונים בתחום סמכות המועצה יתוקנו בטווח זמן זה”, נאמר. עוד הוסיפו, כי “בנוסף, המועצה פועלת מול חברת החשמל. זאת במטרה להקדים, במידת האפשר, את העבודות המתוכננות להתבצע על ידי חברת החשמל. כאשר, חלק מהתקלות באחריות חח”י כבר טופלו”.
למערכת העיר News נמסר, כי תכנית העבודה לטיפול בתשתיות הועברה לקבלן המועצה. היא כוללת, בין היתר, טיפול בתקלות בגן סימה מנחם ברמת צבי, תיקון קו תאורה בגן חיים בטיטו בשכונת נווה רמז. בנוסף, המשך החלפת פנסים במגרשי הכדורגל בחלומות זיכרון. תיקון תקלת תשתית ברחוב הלימון ותיקון תשתיות בשכונת 580. דגש רב הושם על הצורך בהחלפת ותיקון פנסי רחוב בכניסה למושבה (בעליה בכביש 4) – זאת לצד המשך תיקון תאורת רחוב ברחבי הישוב, וכן השלמת התקנה של עמודי תאורה ברחוב הנדיב ובדרך היין.
“לתיקונים, החלפת תאורה והוספת עמודי תאורה ברחבי היישוב, משמעות רבה”, הדגישו גורמים במועצה. “בין השאר בהיבט הבטיחותי להולכי רגל וכן לנהגים ברחובות שונים”. עוד הוסיפו, כי במידה וקיימות תקלות של תשתיות חשמל ותאורה נוספות, מוזמן הציבור לפנות למוקד 106 – זאת במטרה להכניס התיקונים באופן מידי לתכנית העבודה.