המשטרה חוקרת תאונת דרכים קטלנית שאירעה לפני זמן קצר בכביש 2. בתאונה נהרג אדם ונפצעו מספר אנשים נוספים
המשטרה פתחה בחקירה לפני זמן קצר עם קבלת דיווח על תאונה שאירעה בכביש 2 לכיוון דרום סמוך למחלף זכרון יעקב. מבדיקה ראשונית עולה, כי מדובר בתאונה בין משאית למספר כלי רכב. צוותי הכיבוי מתחנת חדרה בפיקודו של להב מג’די טיארה חילצו לכוד מהרכב, וביצעו סריקות לאיתור לכודים נוספים.
חובשים ופראמדיקים של מד”א, שהגיעו למקום קבעו את מותו של גבר כבן 70. בנוסף, העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים 14 פצועים, בהם ארבעה במצב בינוני ועשרה פצועים במצב קל.
פראמדיק מד”א עדנאן אבו רומי, הרחיב למערכת העיר News כי “הייתה המולה גדולה כשהגענו למקום. ראינו שמדובר בתאונה קשה מאוד בין משאית ומספר גדול של כלי רכב פרטיים. גבר כבן 70 שנלכד במושב האחורי באחד מכלי הרכב, היה ללא סימני חיים. לצערנו, לאחר שחולץ נאלצנו לקבוע את מותו. 14 פצועים נוספים נפצעו באורח קל ובינוני ופונו לבתי החולים – תוך מתן טיפול רפואי.”
בעקבות התאונה נסגר כביש 2 ממחלף זכרון יעקב דרומה.
מצ”ב תמונות מזירת האירוע.