שני החשודים במעורבות בדקירה, שני תושבי ערערה, נעצרו לחקירה; מצבם של שני הפצועים השתפר
משטרת חדרה עצרה שני תושבי ערערה, בשנות ה- 20 לחייהם, בחשד למעורבותם בארוע דקירה. המקרה ארע בסוף השבוע, שוטרי חדרה הוזעקו לאירוע דקירה שארע במהלך מסיבה. האירוע החל בקטטה בין שני המבלים לחשודים. במהלף הקטטה נדקרו שני המבלים. צוותי מד”א שהגיעו למקום, טיפלו בשני הפצועים. לאחר שייצבו את מצבם, פינו אותם לבית חולים הלל יפה להמשך טיפול. על-פי כוחות ההצלה, על גופם של השניים היו סימני אלימות והם נפצעו באורח קל.
שימוש באמצעים טכנולוגיים הובילה לחשיפת זהותם של החשודים במעורבות במקרה. במהלך יום שבת השניים נעצרו ונחקרו במשטרת חדרה. בתום החקירה נעצרו. המשטרה תבקש היום (ראשון) מבית המשפט להאריך את מעצרם.