קבוצת הנוער של מועדון ספורט פרדס חנה תפתח היום (שישי) את העונה במשחק גביע המדינה מול עירוני קריית אתא מהליגה הלאומית.
פרדס חנה כידוע משחקת בליגה ארצית (הליגה השלישית) ורוצה להילחם העונה על עלייה לליגה השנייה. בעונה שעברה סיימה הקבוצה מהמושבה במקום השישי עם תשע נקודות פחות מהמקום שמוביל לליגה הלאומית וכעת מקווה המאמן אילן צרפתי כי השינויים שביצע בקיץ הביא אותו ואת קבוצתו לשמחה גדולה בסיום העונה. במהלך השבועיים האחרונים התחזקה הקבוצה בקשר גל בליינדר שהגיע מעירוני נשר ובחלוץ אסף ויצמן ששיחק בעונה שעברה בהפועל חדרה מליגת העל. האחרון אגב חתם לשנתיים בקבוצה. שחקנים נוספים שיהו חלק משמעותי העונה הם גל ברזילי וניב אנטינגר שישמש גם כקפטן הקבוצה.
צרפתי אמר לקראת פתיחת העונה: “אין ספק שכמו קבוצות רבות עברנו הכנה שונה מהשנים האחרונות. לצערי השחקנים היו יותר מדי זמן ללא אימונים וגם החזרה הייתה הדרגתית ושונה במיוחד שלא יכולנו לעשות מחנה אימונים. בכל מקרה מדובר בבעיה דומה לכל הקבוצות בישראל ככה שאנחנו מעדיפים להסתכל קדימה”. המאמן התייחס גם למטרות של קבוצתו: “הרצון שלנו לעשות עוד צעד מהעונה שעברה. פרדס חנה הציגה בעונה שעברה כדורגל אטרקטיבי והרצון להמשיך להתקדם ואולי להילחם על אחת משתי המקומות הראשונים. בעונה שעברה הצלחנו גם בגביע המדינה ונרצה לפתוח את העונה עם ניצחון על קריית אתא למרות שמדובר ביריבה עדיפה עלינו”.