החלטה על-כך התקבלה בתום סיור שבוצע בשטח. שדרות מינסוטה בגבעת אולגה נחשבת, לאחר ביצוע שלב א’, כאחת השדרות היפות בכל אזור השרון. כעת יחל שלב ב’
בסיור מקצועי בהשתתפות הנהלת העיר חדרה הוחלט על תקצוב בסך של חצי מיליון שקלים לסיום פרויקט שדרות מינסוטה – גבעת אולגה. התקציב מיועד לביצוע העבודות במקטע האחרון ברחוב אשר יתמקדו בשדרוג ריצוף, עבודות גינון, הצבת מתקני ישיבה והצללה. עבודות אלה יהוו המשך ישיר לעבודות השיקום הנרחבות שבוצעו בין השנים 2018-2019. באותה עת עוצבה והוקמה כמעט מחדש השדרה.
במסגרת שלב א’, כאמור, ביצעה עיריית חדרה עבודה נרחבת בשדרות מינסוטה. עבודות אלה היוו חלק ממכלול רחב של עבודות במרחב הציבורי של גבעת אולגה. בקטע המרכזי של שדרות מינסוטה בוצעה החלפת מדרכות, סלילה, גינון, הקמת גן שעשועים, מתקני ספורט ועוד. בנוסף, הוצבו רהיטי רחוב, ספסלים, אשפתונים, ברזיות ומתקני אופניים לטובת הרוכבים. במקום מתקני משחקים וספורט מותאמי גיל וכן מתקנים המותאמים לילדים עם צרכים מיוחדים. במקביל, קודמה תכנית לשיפור הנגישות בשדרת מינסוטה ומעבר כלי הרכב. במהלך הסיור המקצועי בו נכחו ראה”ע, סגניו וחבר הנהלת העיר ונציג השכונה צ’יקו וקנין, אושר המשך ביצוע הפרויקט. את הפרויקט יוביל אגף שפ”ע בניהולו של בוריס קוסינובסקי.
- בתמונה, שדרות מינסוטה – שכונת גבעת אולגה, חדרה.