ועדת פרס החינוך המחוזי לשנת תשפ”ב בחרה בשני מוסדות חינוך בפרדס חנה. פרי יגור: גאה בצוותי החינוך שלנו
עכשיו זה רשמי: פרסי חינוך מחוזיים לשנת תשפ”ב ניתנו לגן הדס ולביה”ס ע”ש יצחק רבין במועצה המקומית פרדס חנה כרכור. המוסדות הזוכים הינם גן הדס בראשות הגננת אדית דנוש והסייעת אולגה סמונדייב. וכן, בית הספר ע”ש יצחק רבין, שבראשו עומדת המנהלת מירב שרף וצוות המורות והמורים.
מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד”ר סער הראל, קיבל את המלצות ועדת פרס החינוך שנערכו במושבה לפני כשלושה שבועות והכריז על שני המוסדות כזוכים. בתוך כך ציין ד”ר הראל כי הוא מביע הערכה לכל צוותי החינוך ומברך את הרשויות המקומיות השותפות להישג זה.
מוסדות חינוך אלה מצטרפים לביה”ס נועם וכן גן שיקמה אשר זכו גם הם, לאחרונה, בפרס החינוך הממלכתי דתי הארצי, פרס על מצוינות לימודית, ערכית, חברתית ורוחנית.
מנהלת אגף החינוך, אוריה ירדני, מסרה בתגובה למערכת העיר News, כי “אנו נרגשים וגאים בזכייתם בפרס החינוך המחוזי של ביה”ס ע”ש יצחק רבין וגן הדס. צוותי החינוך הוכיחו, הלכה למעשה, את משנתכם הפדגוגית ואת דרכם הנאמנה לערכים אותם מנחילים ומנכיחים בקרב התלמידים והקהילה מידי יום”.
ואילו הגר פרי יגור, ראש המועצה המקומית פרדס חנה כרכור, אמרה כי “אני גאה בצוותי החינוך שלנו. פרסי המחוז הם עדות לפעילות החינוכית הענפה במוסדות החינוך ומחויבות המנהלים והצוותים החינוכיים”.