המהלך לניקיון פרדס חנה – כרכור לקראת חגי תשרי יימשך עד לערב ראש השנה; ברחבי המושבות פועלות לראשונה חמש משאיות טיאוט
מועצה מקומית פרדס חנה כרכור יצאה למבצע השנתי לניקוי המושבות לקראת חגי תשרי. במסגרת המבצע תיגברה המועצה מערך פינוי הגזם, המחזור והגרוטאות. במקביל, החלה בשטיפת פחי האשפה הביתיים. עיקר ההתמקדות היא בטיאוט כבישים ומדרכות, רחבות בתי כנסת, גני משחקים ושטחים ציבוריים. מבצע הניקיון “תשרי בפתח” שהחל זה מכבר, יימשך עד ערב חג ראש השנה.
בתוך כך, השבוע הגיעו שני רכבי טיאוט חדשים. כעת, פועלות ברחבי המושבות חמש משאיות טיאוט. באגף שפ”ע הוסיפו, כי פעולות הניקיון מתבצעות בהיערכות רוחבית ובמקביל. עוד הדגישו, כי הציבור מתבקש לשים דגש על זמני הוצאת הגזם והגרוטאות בהתאם לימי איסוף.
עוד מציינים במועצה, כי בערבי החג (ראש השנה, כיפור, סוכות), תיאסר הוצאת גזם וגרוטאות. בנוסף, בשל תגבור מערך פינוי האשפה הביתית, באופן חריג בערבי החג, יחל קבלן האיסוף את עבודתו בשעה 5:00 בבוקר.
סגן ראש המועצה ומחזיק תיק שפ”ע, הרב יעקב צדקה, מסר כי “כחלק מהיערכות אגף שפ”ע לקראת חגי תשרי, תיגברנו את מספר העובדים בתחומי פינוי האשפה, המחזור והניקיון. זאת, בכדי לספק מענה מיטבי עבור התושבים שלנו. לצד מאמצי המועצה ואגף שפ”ע, אני פונה לתושבי היישוב לשתף פעולה ולשמור על ניקיון המרחב הציבורי. כך נוכל לשמור על המושבה נקייה לחגי תשרי שבפתח”.