המהלך הרחב, כחלק משיפור חזות המושבה ושפת ריהוט ציבורית, משתלבת עם המהלך לעיבוי פחי אשפה מוטמנים לשיפור הנראות ואיכות הסביבה
אגף שפ”ע מאשר, כי המהלך להחלפת והוספת ריהוט רחוב חדש ברחבי המושבה. זאת, בהתאם לתוכנית העבודה השנתית. עד כה הוחלפו ונוספו עשרות ספסלי עץ ופינות ישיבה. במקביל, נמשך המהלך להחליף ברזיות ותיקות לברזיות נגישות. ספסלי עץ המלווים בפרזול ברזל הותקנו ברחובות הראשיים בנקודות המפגש הקהילתיות. כמו כן בסמוך לתחנות אוטובוס, קופות חולים ונקודות מפגש מרכזיות במרחב הציבורי.
במקביל, אגף שפ”ע ממפה בימים אלה את המיקומים הבאים בו תציב המועצה פחי אשפה מוטמנים. המגמה היא להוציא, ככל שניתן את פחי האשפה הפזורים ברחובות. במקומם, להטמין פח מרכזי. המהלך עצמו משפר את נראות הרחוב ומסייע לשיפור השמירה על איכות הסביבה ופותר היבטים בריאותיים. . עלות כל פח מוטמן כ- 60 אלף ₪ והוא כולל את עלות הפח, החפירה והטמנה שלו. עד כה, במסגרת שלב א’, הטמינה המועצה 15 פחים בבעלות של כמיליון ₪. חלקם במרכז המושבה וחלקם ברחובות הפנימיים.
מנהל אגף שפ”ע, אהוד קוברסקי, הוסיף לעיתון העיר News, כי “בכל הגנים החדשים והפארקים שאנחנו מקימים באה לידיי ביטוי שפת הריהוט החדשה. החלפה והוספה של עשרות ספסלים ופינות ישיבה, גם ברחובות וגם בנקודות מרכזיות, הן חלק מההליך הכולל”.