בבדיקת אלכוהול נמצא, כי כמות האלכוהול בגופו של הנהג הייתה מעל 430 מק”ג. בשל הנתונים החריגים הנהג נעצר לחקירה, רישיונו נשלל ורכבו הוחרם לשלושים יום.
מעל 100 קמ”ש במקום 50 וחשד לנהיגה בשכרות. המשטרה עצרה בלילה שבין חמישי לשישי בחדרה תושב באקה אל גרביה בחשד לנהיגה בשכרות במהירות מופרזת. במהלך הלילה ביצעו שוטרי התנועה בתחנת חדרה אכיפה יזומה בכביש 4 בתוך חדרה. במהלך הפעילות אותר ונעצר נהג רכב שנסע על-פי החשד במהירות 109 קמ”ש. המהירות המותרת בקטע זה של הכביש עומדת על 50 קמ”ש בלבד. כמו כן, במהלך הבדיקה עלה חשד כי הנהג, תושב באקה אל גרביה (26), נוהג תחת השפעת אלכוהול. בבדיקה שנערכה לו עלה, כי בגופו קיימת כמות אלכוהול של מעל 430 מק”ג. הנהג הועבר לחקירה ביחידת הבוחנים של מרחב מנשה. במהלך החקירה נשלל מנהלתית רישיון הנהיגה שלו ורכבו נתפס למשך 30 יום. במשטרה מתכוונים להגיש נגד הנהג כתב אישום.