על היתר הבנייה חתם מ”מ ראש עיריית חדרה בפועל, ניר בן חיים; קומפלקס מגרשי האימון יוקם בצמוד לאצטדיון
בדרך להקמת מתחם האימונים היוקרתי. מ”מ רה”ע בפועל, ניר בן חיים, חתם על היתר בנייה לקומפלקס מגרשי האימונים במזרח העיר. את הפרויקט מובילה החברה הכלכלית חדרה באמצעות מִנהלת האצטדיון. הוא יכלול שני מגרשי אימונים תקניים (אחד סינתטי והשני רגיל). כאשר באחד מהם, יהיה יציע ל-350 צופים ובשני יציע ל-500 צופים.
לצד המגרשים ייבנה מבנה מפואר בשטח של כ-1000 מ”ר. המבנה יכלול חדרי הלבשה, חדרי שופטים, חדרי מאמנים וחדרי כושר. לצדם, חדרי טיפולים, חדרי ציוד, משרדים וחדר אוכל שישרת את השחקנים. במהלך החודשים האחרונים הכשירה החברה הכלכלית חדרה, באמצעות מנהלת האצטדיון, את המהלך.
קצת היסטוריה. המגרש המיתולוגי של הפועל חדרה נמכר. הקבוצה אמורה הייתה לפנות את השטח בחודשים הקרובים. החתימה על ההיתר מצדו של בן חיים, מזרזת את הקמת הקומפלקס, שאמור להיחנך בנובמבר 2023.
כחלק מהמהלך, אישר בן חיים לשדרג את גשר צה”ל (מעל נחל חדרה). זאת, כתנאי מרכזי לבניית האצטדיון. הגשר, כידוע, היה אחד החסמים המרכזיים בקידום הנושא. בעקבות ההחלטה, בימים הקרובים תגבש עיריית חדרה צוות לתכנון האצטדיון החדש.
ניר בן חיים, ראש עיריית חדרה בפועל, אישר את הפרטים. לעיתון העיר News אמר: “שמחתי לחתום על ההיתר. בכך, להוציא לפועל בצורה מעשית את תחילת הבנייה של המתחם המפואר. המתחם ישרת את מועדוני הכדורגל בחדרה. הוא יהווה סנונית ראשונה לפיתוח צפון-מזרח העיר. זאת לצד הקמת האצטדיון, תחנת רכבת חדרה מזרח, הרחבת גשר צה”ל והקמת מחלף חדש בכביש 65”. עוד הוסיף, כי “בתוך כשנה יפעל בחדרה מתקן אימונים מהיפים והחדישים בישראל. מתקן שישרת את קבוצות הכדורגל בעיר”.