אהרון (אהרל’ה) פוגל, תושב פרדס חנה – כרכור, ישמש כראש הישיבה התיכונית הצומחת. שנת הלימודים תחל עם שכבה ז’ שתצמיח את ביה”ס לישיבה שש שנתית
במועצה המקומית פרדס חנה כרכור נערכים עם פתיחת שנת הלימודים הקרובה לפתיחת מוסד חינוכי חדש: ישיבה תיכונית צומחת. בשנים האחרונות חל גידול באוכלוסיית התלמידים והתלמידות במגזר הממלכתי דתי כבר בגיל הרך. לאורך שנים שימשה ישיבת נתיבות דרור באור עקיבא כבית ספר באזור המיפוי עבור תלמידי פרדס חנה כרכור. אלה נאלצו בכל יום לנסוע מחוץ לישוב למסגרת חינוכית המתאימה לזרם הממלכתי דתי. עתה, לאחר שנים, נעשה תיקון. בתום הליך שכלל בין השאר את הצורך בהקמת הישיבה, הכיר בכך גם משרד החינוך. עם פתיחת שנת הלימודים תחנך הישיבה שהוקמה בביה”ס שרת. תחילה, עם שכבה ז’ – עד שבתום שש שנים תהפוך לישיבה תיכונית מלאה.
אהרל’ה פוגל נבחר, כאמור, לראש הישיבה התיכונית. אהרון (אהרל’ה) פוגל, בן הישוב, נשוי לאלירז ואב לשישה בנים. בימים אלה סיים את תפקידו כמנהל בית החינוך נטעים במועצה אזורית מנשה. את הישיבה התיכונית הצומחת יחל לנהל עם תחילת שנת הלימודים התשפ”ד. אהרל’ה למד בישיבת בית ועד לתורה הר חברון שבעתניאל. הוא בוגר תואר ראשון בחינוך במכללת הרצוג ותואר שני במחשבת ישראל באוניברסיטת בר אילן. בנוסף, הוא דוקטורנט בתחום החיבור בין פסיכולוגיה יהודית וחינוך. כחלק משתחושת שליחות ציבורית הוא משמש כמנחה קבוצות לתקשורת בינאישית וזוגית.
לאורך השנים צבר אהרל’ה פוגל ניסיון רב בעולם החינוך. הוא שימש כתשע שנים כמחנך ורכז פדגוגי – חברתי בישיבה התיכונית אמי”ת נתיבות דרור באור עקיבא. הוא שימש כרכז כיתות שח”ר, וזוכה באות מורה ה- 100 בחדשנות פדגוגית. בנוסף, שימש כרב באולפנית אור עקיבא, מנהל גרעין תורני ועוד.
“אני מאמין בחינוך תורני ערכי ושורשי, המבוסס על ערכי היהדות והתורה”, אמר לעיתון העיר News. “לתוך כך ישתלב הידע העדכני ביותר, שיאפשר לנער לצמוח ולפתח את עולמו. כיום בחינוך, יותר מתמיד, אני מאמין כי יש לתת מקום להעצמה של כל ילד על כישרונותיו ושאיפותיו האישיות. מקום האמפשר ליצור חיבור בין העולם האישי שלו לעולם שמסביב – הידע והחברה. אני מאמין בחינוך המתבסס על קשר אישי חם, שיח, הקשבה ודיאלוג מצמיח. דיאלוג אשר יוצר חיבורים במעגל העוטף את הילד – הורים, קהילה וחברה ומחנך”.