שני תושבי חדרה נעצרו בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה; במקום נמצאו עשרות שתילי קנאביס במשקל 12 קילוגרם
בלשי משטרת חדרה ממשיכים לרשום הצלחות בכל הקשור לאיתור מקורות סמים. בפעילות ממוקדת בעיר, פשטו אמש (רביעי) השוטרים על מעבדת הידרו – בה מגדלים צמחי קנאביס ומייצרים מהם סמים. בלשי חדרה עצרו שני חשודים תושבי העיר. החשודים, גבר בן 47 ובנו (24), נעצרו בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה.
במהלך החיפוש חשפו השוטרים מעבדת הידרו בה כ- 90 שתילים. השתילים, במשקל של כ 12 ק”ג של חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנביס. במקביל החרימו השוטרים ציוד רב המשמש לגידול וייצור סמים. את כלל הממצאים העבירה משטרת חדרה למעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל לצורך מיצוי ראיות. ממשטרת חדרה מסרו, כי החקירה נמשכת.