לאחר התבוסה מול ביתר ירושלים מקווים בחדרה לחזור למסלול הנכון דווקא מול הקבוצה של קלינגר.
דריכות גדולה בהפועל חדרה לקראת המשחק מחר מול הפועל תל אביב.
החדרתים מגיעים למשחק הזה לאחר תבוסה כואבת מול ביתר ירושלים ומקווים לחזור למסלול הנכון כאשר מבינים כי הפסד נוסף עשוי להשפיע משמעותית על מצבם בטבלה.
שרון מימר, מאמן הפועל חדרה, לקראת המשחק מחר מול הפועל תל אביב בבלומפילד: “זה משחק מפתח להמשך הדרך של חדרה העונה. אנחנו צמאים כבר לניצחון הראשון ובעיקר לחזור ליכולת שהצגנו בתחילת העונה. נעשה את המקסימום כדי לחזור עם תוצאה טובה מבלומפילד”. מימר דיבר על ההשפעה מהתבוסה בטדי ואמר: “עשינו הכל, גם אורן גולן וגם הצוות ואני, כדי לחדד את השחקנים ולפקס אותם בחזרה, כי עברנו חצי שעה לא טובה ולא אופיינית בטדי. עשינו את הכל כדי לחזור להיות החדרה שכולם מכירים”.
קפטן הקבוצה, מנשה זלקה הוסיף: “בכל השנים האחרונות מה שאפיין אותנו בעיקר היה לב ונשמה, וחשוב שנחזור להפגין את הנשמה הזו. כבר הוכחנו העונה שאנחנו קבוצת כדורגל טובה, ברור שלעייפות יש השפעה, אבל זה לא אמור לגרום לנו להיראות כמו שנראינו בחצי השעה האחרונה בירושלים, ואני בטוח שמחר נראה חדרה אחרת. לוחמת יותר, רוצה יותר, נחושה יותר. אנחנו מאוד מאמינים בעצמנו ושום הפסד לא יגרום לנו לאבד את הביטחון”.
זלקה נמצא בתמונת ההרכב של מימר כאשר צפוי לפתוח על חשבונו של ויסאם רבאח שנפצע וגמר את העונה. גם יא יא מלדגה נפצע במשחק האחרון ותמיר גלזר עשוי לפתוח במרכז השדה. דיא לבאבידי יחזור לעמדת המגן הימני.
מעבר לכך בחדרה הביעו אכזבה קשה מאי צירופו של אור זהבי שרגע לפני סיום מועד ההעברות בחר להישאר בביתר ירושלים. “הכל כבר סוכם ושנייה לפני החתימה בחר זהבי להישאר בביתר. זה לא מכבד אבל זה כבר העבר” אמרו בחדרה.
בינתיים במועדון מתלבטים לגבי צירוף שחקן הגנה נוסף ועלה שמו של הבלם ירין חסן. האחרון שיחק בקבוצה בעונה שעברה ושוחרר הקיץ אך נחשב לשחקן חופשי ועשוי לחתום לאחר המשחק מול האדומים מתל אביב.
הרכב משוער: רובי לבקוביץ, דיא לבאבידי, ג’ונתן סיסה, מנשה זלקה, עבדאללה ג’אבר, תמיר גלזר (יא יא מלדג’ה), עומר לקאו, מקסים פלקושצ’נקו, גוסטברו מרמנטיני, רודריגו בונגונגי ומרשל אודה.