בפארק בפרדס חנה השקיעה המועצה מעל 1.5 מיליון שקלים והוא כולל מתקני משחק לכל המשפחה, מתקני כושר, גינת כלבים ושבילי הליכה בין העצים והמדשאות.
השבוע התקיים הפנינג חניכת פארק פיק”א – הגדוד, בפרדס חנה, בהפנינג שהתקיים בפארק, בו השקיעה המועצה כ- 1.5 מיליון ₪ בפיתוח, השתתפו מאות מתושבים. בפארק המחודש מתקני משחק לבוגרים ופעוטות, מתקני כושר, הצללה, גינת כלבים ושבילי הליכה בין העצים למדשאות. פארק פיק”א משתרע על-פני 4.5 דונם.
לצד סיום פארק פיק”א – הגדוד הסתיים בשבוע שעבר גם פרויקט פארק אלחריזי בשכונת כרכור הוותיקה. גם מהלך זה נעשה בהתאם למדיניות המועצה להשבת השטחים הירוקים לטובת רווחת התושבים. גם במקרה זה השקיעה המועצה כ-1.5 מיליון שקלים בפיתוח ובחידוש הפארק הוותיק. בפארק הוצבו מתקני משחק לבוגרים ומתקני משחק לפעוטות. חודשו ונוספו שבילי הליכה ואדריכלי נוף הוסיפו וחידשו את הגן מבחינת צמחיה הפארק ממוקם סמוך לשכונת עומרים החדשה והוא משתרע על-פני 3.7 דונם.
ראש מועצת פרדס חנה – כרכור אישרה לעיתון העיר News, כי אגף שפ”ע נמצא לקראת סיום פיתוח נופי של גן משחקים וגינה ברחוב התקווה. גן המשחקים ממוקם בכרכור, סמוך לפוליצר. הערכה היא, כי הפיתוח הנופי צפוי להסתיים במהלך השבועיים הקרובים. במועצה השקיעו בשלב זה בגן המשחקים כ-700 אלף ₪. בגן זה יעמדו לרשות הציבור מתקן משחקים רב גילאי, מתקני כושר והצללה.