משטרת חדרה חוקרת מקרה דקירה, בו נפצע באורח קשה צעיר בן 18. מהמשטרה נמסר, כי בלילה שבין רביעי לחמישי, לפנות בוקר, התקבלה הודעה על אירוע דקירה. כוחות משטרה הוזנקו למקום. מבדיקה ראשונית עולה, כי הצעיר נדקר סמוך לביתו. כוחות המשטרה, בהם חוקרי מז”פ, אספו ראיות – במקביל – בוצעו סריקות בכל האזור.
ממד”א הוסיפו לעיתון העיר News, כי הגיעו לזירה בסמוך לשעה 03:30 לפנות בוקר. פראמדיק מד”א, שחר לוין, שהיה בצוות הרפואי מספר: “כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שהיה בהכרה. הוא סבל מפצעי דקירה בגופו. מיד התחלנו בטיפול הרפואי אשר כלל עצירת דימומים, חבישות ומתן תרופות מצילות חיים. פינינו אותו במצב קשה להמשך טיפול בבית חולים”.