תגובה מהירה של שוטרי תחנת זכרון יעקב הובילה למעצרו של תושב פרדס חנה (65), החשוד בהתפרצות לדירה
שוטרי תחנת זכרון יעקב תפסו בלילה שבין שבת לראשון פורץ, בזמן שניסה להימלט מהזירה.בחיפוש על גופו ובכליו מצאו השוטרים רכוש רב שנגנב מהבית
שוטרי השיטור העירוני הגיבו במהירות לדיווח על פריצה לדירה בפרדס חנה. הניידת שהגיעה למקום איתרה את החשוד בשעה שנמלט מחלון הבית. השוטרים, שפתחו במרדף רגלי, עצרו את החשוד. בחיפוש שערכו על גופו ובהמשך בכליו, איתרו רכוש רב שעל-פי החשד גנב מהדירה אליה פרץ. החשוד, תושב פרדס חנה בן 65, נעצר לחקירה בתחנת משטרת זכרון יעקב בסיומה נכלא.