עם עשרה שחקנים החל מהדקה ה-36 הצליחה חדרה גם להבקיע שער ראשונה וגם לשמור על משחק טקטי.
אם היו אומרים למישהו מהפועל חדרה לפני כשנתיים, שהפועל חדרה תהפוך לנמסיס של השכנה, מכבי נתניה, היו הרבה גבות מורמות.
הפועל חדרה של מנחם קורצקי פגשה בראשון את מכבי נתניה. המשחק החל ביתרון חדרתי קל. הדקות הראשונות התאפיינו גם באגרסיביות רבה שבעקבותיה סופגת חדרה שלושה צהובים. מחיר המשחק האגרסיבי שילמה חדרה החל מדקה 36, בעקבות הרחקתו של איביליו מרקו,
למרות זאת, הראשונים שהבקיעו היו האדומים, עם שער נהדר של גוסטבו מרמנטיני בדקה 45. המחצית השנייה התאפיינה במשחק בונקר חדרתי וניסיון כמעט נואש של מכבי נתניה לפצח את מערך ההגנה. את תוצאת התיקו 1:1 הצליחה נתניה לגרד רק בדקה 88. המבקיע הוא הבלם שיר צדק.
עבור מכבי נתניה זהו משחק שישי ללא הפסד, ואילו בחדרה סופרים ניצחון אחד ב-11 המשחקים האחרונים.