אחרי שהאדומים מחדרה הבטיחו את הישארותם בליגת העל, הודיעה הנהלת הקבוצה על החתמת מנחם קורצקי לעונה נוספת.
מאמן הפועל חדרה, ומי שמוגדר אדריכל הניצחון והאחראי הישיר להשארת האדומים בליגת העל, מנחם קורצקי, חתם לעונה נוספת. הודעה רשמית על-כך שחררה הנהלת הפועל חדרה בצהריי יום שישי.
קורצקי הצטרף להפועל חדרה לאחר המחזור ה-18. במשך 12 משחקים השיג 24 נקודות, עם אחוזי הצלחה מרשימים. רק לשם השוואה: קבוצת הפועל כפר סבא שירדה רשמית ליגה במוצאי שבת, השיגה 23 נקודות מתחילת העונה.
היועץ המקצועי אורן גולן, מסר כי “אני שמח ואפילו גאה שמנחם ממשיך איתנו. מדובר, מבחינתי, בהמשך ישיר למה שהוא עושה פה מהרגע שהוא הגיע לחדרה. מגיע לו כל הקרדיט. כבר התחלנו לחשוב ולתכנן את העונה הבאה. אני בטוח שאחוזי ההצלחה הגבוהים שלנו בתקופתו של קורצקי, לא יישארו מנת חלקה של העונה הזו בלבד”.
קורצקי עצמו מסר לעיתון העיר News, כי “מהרגע הראשון שהגעתי לפה היה לי ברור, שהגעתי לבית חם. חדרה הוא מועדון משפחתי ומיוחד. מהרגע הראשון הכל התחבר לנו. עבורי. זה המשך טבעי למה שהתחלנו. עמדנו במטרות שלנו העונה ואפילו מעבר לכך. אני בטוח שיחד עם אורן וכל הצוות, נצליח לבנות פה קבוצה טובה גם בעונה הבאה. אבל, שלא נתבלבל, העונה יש לנו עוד על מה לשחק. אני מקווה שנסיים את העונה בצורה הכי טובה שיש. אני מודה לחדרה על האמון ומאחל לכולנו שנמשיך ליהנות ביחד”.