בבחירות שהתקיימו במועצת הנוער של חדרה נבחרו לצדה של גילי אברהמי, שורה ארוכה של בעלי תפקיד. בניגוד לערים רבות, למועצת הנוער בחדרה השפעה רבה על מהלכי העירייה.
בשבוע שעבר התקיימו בחירות לבעלי התפקידים במועצת הנוער העירונית לקדנציית תשפ”ג. מועצת הנוער העירונית היא הגוף הרשמי, הנבחר והמייצג של בני הנוער בעיר חדרה. המועצה פועלת במסגרת מחלקת הנוער בעיריית חדרה. בבחירות השתתפו נציגי מועצת הנוער מכלל בתי הספר, תנועות וארגוני הנוער. בין האירועים הבולטים שהובילה מועצת הנוער העירונית: במת הנוער ביום העצמאות, אירועי קיץ, ימי התנדבות בשיתוף עמותות ועוד.
המועצה בחרה לשמש כיו”ר המועצה בגילי אברהמי, תלמידת כיתה י’ בתיכון הרב תחומי. מזכ”ל המועצה תשמש נועה מוניוס בן-יוסף, תלמידת כיתה ט’ מחטיבת הרב תחומי. לתפקיד הדובר בחרה המועצה ביובל סבצ’ניקר הלומד בכיתה י’ ברב תחומי. יושב ראש ועדת פנים לקהילה ישמש רואי דגן, תלמיד כיתה ח’ – חטיבת בית אליעזר. ליהי ניסים, תלמידת כיתה יא’ מתיכון הרב תחומי, תשמש כיו”ד ועדת תרבות ופנאי. לתפקיד מבקר המועצה נבחר שליו פריד, תלמיד כיתה יב’ מתיכון חדש בית אליעזר. המזכירות שנבחרה לקדנציה זו תנהיג ותוביל פרויקטים לכל בני הנוער בעיר.
גילי אברהמי: “אנו נפעל בתחום הפנאי בשעות אחר הצהריים והלילה”
גילי אברהמי יושבת הראש הנכנסת, מסרה לעיתון העיר News, כי “אני מעריכה את האמון שנתנו בי חבריי למועצה. ביחד עם חברי למועצת הנוער ובעלי התפקידים החדשים, נגיע להישגים. אנו נפעל בתחום הפנאי בשעות אחר הצהריים והלילה. לצד זאת, להגברת מעורבות הנוער בחיי הקהילה וההתנדבות. וכמובן, העלאת מודעות זכויות הנוער”.
בין המברכים גם אלירן דגן יושב הראש היוצא. לעיתון אמר, כי “שמחתי להוביל את מועצת הנוער בשנה החולפת”. עוד הוסיף, כי “זו הייתה שנה מלאת עשייה עבור בני ובנות הנוער במגוון תחומים. הנוער בעיר זכה במנהיגי העתיד. אני מברך אותם בהצלחה רבה ובפרט את מחליפתי, גילי, בכל דרך בה ילכו”.
בעיריית חדרה, בניגוד לערים רבות אחרות, למועצת הנוער יכולת השפעה רבה על המדיניות העירונית. מיטל שבת, מנהלת מחלקת הנוער, הרחיבה. “מועצת הנוער היא הגוף העירוני המייצג את בני הנוער בעיר.. בני הנוער לוקחים חלק פעיל בישיבות בהן מתקבלות החלטות חשובות. הם מובילים יחד עם מחלקת הנוער את הפעילות השנתית בכלל תחומי המחלקה. חברי המועצה אמונים על השמעת קול הנוער בפני הדרגים ובעלי התפקידים השונים”.