כ-3750 ילדי חדרה בגני הילדים ובכיתות א’-ג’ השתתפו בפעילות הקייטנות של פנאי העיר ומתנ”ס גבעת אולגה.
מספר שיא בקייטנות חנוכה: 3750 ילדי חדרה בגני הילדים ובכתות א’-ג’ השתתפו בקייטנות חנוכה של פנאי העיר ומתנ”ס גבעת אולגה. מספר הילדים המשתתפים מייצג גידול של כ-130% ביחס לשנה שעברה. במהלך הקייטנה הילדים נהנו מתוכנית עשירה ואיכותית של מגוון פעילויות וחוגי העשרה. בין השאר בתחומי המדע, היצירה, התיאטרון, המוסיקה והתנועה. במקביל התקיימו הפעלות חברתיות לחיזוק תחושת החוסן האישית והעמקת הקשרים החברתיים בקרב הילדים.
מ”מ ראש העירייה בפועל, ניר בן חיים, סייר עם מנכ”ל פנאי העיר אייל עפגין ומנהלת הרצף החינוכי גלית לילה. בן חיים התרשם מהתכנים הלימודיים וההדגשים השונים בהם התמקדו הצוותים החינוכיים. על הגידול החד במספר התלמידים שהשתתפו בקייטנות חנוכה, הרחיב שלמה בוזגלו, סגן ראש העיר ויו”ר פנאי העיר. “הגידול במספר המשתתפים בקייטנות שלנו מחממות את הלב. זהו פועל יוצא של המביע אמון ברצף החינוכי שאנו מובילים לכל אורך השנה”.