כל החמישה, בוגרי שבט גפן של הצופים, עסקו בפעילות חינוכית. הקצינים החדשים ישולבו ביחידות
חמישה מתוך 400 מסיימי קורס קציני יבשה בבה”ד 1, שהתקיים בשבוע שעבר, הם תושבי גבעת עדה. הקצינים הצעירים לא שכחו לבקר במקום בו הכירו וגדלו יחד. שבט גפן של הצופים.
“מדובר בנוער איכותי, מחויב וערכי ברמות הגבוהות ביותר”, ציינו בגאווה במועצת בנימינה – גבעת עדה. ואכן, המשותף לכל החמישה זו הדרך אותה עברו יחד עוד מתקופת נערותם. החמישה, ללא יוצא מן הכלל, בוגרי שבט גפן של הצופים. החמישה, כך מסתבר, עסקו בפעילות חינוכית במסגרת הצופים וכן בהמשך דרכם. “אנו צופים לכל החמישה עתיד מזהיר”, הוסיפו במועצה. ברכות לרז קליינהואז, שירה פרוינד, ג’, ירדן ורמן מרצקי וארחון חביב ליאב מחלוף.
- בצילום, הקצינים הצעירים. רז קליינהואז, שירה פרוינד, ג’, ירדן ורמן מרצקי וארחון חביב ליאב מחלוף