על-פי החשד פתח פרופילים פיקטיביים, הכיר ויצר קשרים עם נשים ברשתות החברתיות, רכש את אמונן ועקץ אותן
המשטרה עצרה ביום ראשון תושב גבעת אולגה בחשד, כי התחזה לאחר, איים, הטריד וביצע עוד מגוון רחב של עבירות. לרבות, מרמה כנגד נשים ברחבי הארץ איתן יצר קשר ברשתות חברתיות
חוקרי מפלג ההונאה במחוז חוף, בסיוע בלשי תחנת חדרה, עצרו תושב גבעת אולגה (44) בחשד כי התחזה לאחר, הטריד, איים וביצע עבירות מרמה. על-פי החשד את פעילותו כיוון מול נשים אותן הכיר באמצעות הרשתות החברתיות. על פי החשד פתח החשוד פרופילים פיקטיביים ברשתות ויצר קשר עם נשים. הוא רכש את אמונן, נכנס לחייהן וכך ביצע החשוד עבירות מרמה כלפי אותן נשים. כאשר ביקשו הנשים להפסיק את הקשר איתו או עלו על זהותו, החל החשוד במסכת איומים והטרדות כלפיהן. לעיתים, תוך הפרת צווי הרחקה שהוצאו בבית המשפט.
כאמור, החשוד נעצר אתמול בחשד לביצוע עבירות של איומים, הטרדה, התחזות לאחר, הפרת צו במטרה לפגוע באדם. כמו כן, סחיטה באיומים, הפרת הוראה חוקית ועוד.