במעבדה הוחרמו 10 קילוגרמים של סמים מסוג קנאביס; משטרת חדרה עצרה שני תושבי העיר בחשד לגידול ולייצור סמים
בלשי תחנת חדרה איתרו ביום חמישי מעבדת הידרו בחדרה ועצרו שני תושבי המקום בחשד בהפעלתה. במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור, ערכו היום בלשי תחנת חדרה פעילות יזומה במהלכה עצרו שני תושבי חדרה (26,36), בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה.
במסגרת החיפוש, חשפו השוטרים מעבדת הידרו ובה כ- 10 ק”ג סמים של חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנביס וכן ציוד רב המשמש לגידול וייצור סמים כאשר כלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.