קטטה שפרצה בין קבוצת אנשים שישבו תחת בניין באור עקיבא ועישנו סמים, הסתיימה בשלושה פצועים – אחד במצב אנוש ושניים נוספים במצב קשה ובינוני
בלילה שבין ראשון לשני הוזעקו כוחות מד”א ומשטרה אל חצר בניין מגורים באור עקיבא. חקירה ראשונית העלתה, כי ויכוח קולני הפך לקטטה אלימה – בה נדקר ונפצע באורח אנוש בן 74, שביקש להפריד ולהגן על בנו. בנוסף, בן 36 נפצע באורח קשה ואדם נוסף (22) נפצע קל. השלושה, שקיבלו טיפול מציל חיים בשטח על-ידי חובשים ופראמדיקים, פונו למרכז הרפואי הלל יפה.
שני חשודים, תושבי אור עקיבא בשנות העשרים לחייהם, נעצרו בחשד לכאורה למעורבות באירוע. מגורמים במשטרה נמסר, כי מספר תושבי אור עקיבא ישבו מתחת לבניין ברחוב הברוש, ועל-פי החשד עישנו סמים וככל הנראה חלקם גם צרכו אלכוהול. במהלך הלילה פרץ ויכוח קולני במיוחד, שהתפתח לקטטה. הגבר בן ה-74, ששמע את הצעקות, ירד מביתו לבדוק מה ארע. כשראה שתוקפים את בנו, ניסה להתערב ולעצור את הקטטה – אז נדקר ונפצע באורח אנוש.