האסיר תקף את הכלאי הבכיר באמצעות כסא פלסטיק. כנגד האסיר, מוחמד עייאט, תגיש הפרקליטות בימים הקרובים כתב אישום.
תקרית חריגה ארעה בכלא כרמל: האסיר מוחמד עייאט, תושב אור עקיבא, תקף את מפקד האגף בו הוא מרצה את מאסרו. המקרה ארע בזמן שהכלאי, שחף סבג, ערך ביקורת ועשה את דרכו בחזרה למשרדו. עייאט, כפי שתיעדו מצלמות האבטחה, הרים כיסא פלסטיק שהיה במקום, הסתער לעבר ראש האגף והטיח בו את הכסא מספר פעמים. כתוצאה מכך, נגרמו לסבג חבלות בגופו. סוהרים שהיו במקום, השתלטו על עייאט ועצרו אותו. כנגד עייאט יוגש בימים הקרובים כתב אישום בבית משפט שלום בחיפה בגין תקיפת עובד ציבור.