התקדמות דרמטית בהקמת האנטנה הסלולרית
ראש העיר יצחק קשת ומנהל האגף לפיקוח טכנולוגי במשרד התקשורת, רוני חורי, נפגשו היום בחריש יחד עם נציגי חברות הסלולר סלקום, פרטנר, פלאפון והוט מובייל. הם סיכמו לקדם במהירות האפשרית את הקמת האנטנה בשטח הפארק העירוני העתידי, וכן להקים שתי אנטנות סלולריות נוספות.
ראש העיר יצחק קשת: “בקרוב נחליט על מיקומים נוספים להקמת אנטנות סלולריות בחריש, כדי לפתור את בעיית הקליטה שכולנו סובלים ממנה ואשר מגבירה מאוד את הקרינה הסלולרית ממכשירי הטלפון של כל אחד מאיתנו”.
מנהל האגף לפיקוח טכנולוגי במשרד התקשורת רוני חורי: “עד היום בחריש אין אף לא מתקן סלולרי אחד והשירות שמתקבל הוא מאנטנה שנמצאת על כביש 6. חשוב לדעת ש-78% מהקרינה שאדם חשוף אליה מגיעה מהמכשיר שלו וככל שהאנטנה רחוקה יותר, ככה הקרינה מהמכשיר גבוהה יותר. עם הסיכומים שהגענו אליהם היום יוקמו כמה מתקנים בתוך העיר לתושבי חריש”.