הקשישה, בשנות ה-90 לחייה, נמצאה ללא רוח חיים בביתה בחדרה. ביום שני הוגש כתב אישום נגד המטפלת
בתום חקירה אותה ניהלה משטרת חדרה, הוגש בבוקר יום שני כתב אישום נגד מטפלת ממולדובה. המטפלת, כך על-פי כתב האישום, נאשמת ברצח בנסיבות מחמירות של הקשישה.
המשטרה פתחה בחקירה לפני כחודש. זאת עם קבלת דיווח על תושבת חדרה בשנות ה-90 לחייה אשר נמצאה ללא רוח חיים בביתה בחדרה. פעולות חקירה ראשוניות שבוצעו בשטח וגביית עדויות מיושבי הבית, הביאו למעצרה של המטפלת. המטפלת, נתינה זרה ממולדובה בת 30, נעצרה בחשד לרצח המנוחה.
מחומר החקירה שנוהלה ביחידה ללוחמה בפשיעה במרחב מנשה, עלה כי באותו הבוקר, ללא כל סיבה מוקדמת, חנקה החשודה באמצעות כרית את המנוחה. דבר שהוביל למותה.
מעצרה של החשודה הוארך מעת לעת וכלל גם בדיקה, שאישרה כי היא כשירה לעמוד לדין. ביום שני, כאמור, הוגש בבית משפט חיפה, כתב אישום בגין רצח בנסיבות מחמירות נגד הנאשמת.