צוותי כיבוי אש חדרה השתלטו על השריפה – לאחר שנקטו בטקטיקת הכלת אש; מהנדס שהגיע למקום קבע כי קיימת סכנת קריסה
צוותי הכיבוי של תחנת חדרה וסיוע מחוזי השתלטו לאחר יותר משעתיים בהם סיכנו את חייהם, על שריפה שפרצה במתחם אחסנה באור עקיבא. במתחם היו מיכל סולר וחומרים נוספים – מה שחייב את צוותי כיבוי אש לפעול במספר טקטיקות כדי למנוע התפשטות האש וגרימת נזקים לסביבה.
צוותי הכיבוי בפיקוד מפקד התחנה טפסר משנה יוסי דקלו ביצעו הכלה של הבעירה במתחם וביצעו סריקות לאיתור לכודים ומוקדי בעירה נוספים – תוך הליכים לכיבוי סופי. לאחר בחינה של מהנדס, קיימת סכנת קריסה ואסור להיכנס למתחם. למבנה עצמו נגרמו נזקים הנאמדים ביותר ממיליון שקלים.