בפעילות של משטרת ישראל נבדקו למעלה מ-100 כלי רכב. במבצע הבזק השתתפו שוטרי התנועה של משטרת חדרה ואנשי משרד התחבורה
משטרת ישראל ממשיכה בפעילותה היזומה למען שמירה על בטיחות משתמשי הדרך. בתוך כך, קיימו הבוקר שוטרי התנועה בתחנת חדרה בשיתוף אנשי משרד התחבורה מבצע לבדיקת תקינות רכבים הבוקר בעיר חדרה. במהלך המבצע נבדקו למעלה מ 100 כלי רכב. הנתונים הפתיעו גם את השוטרים, שכן אחוז הרכבים שנמצאו עם ליקויים משמעותיים, עמד על כמעט 20%.
ממשטרת חדרה מסרו, כי 19 רכבים הורדו מהכביש עקב ליקויי בטיחות. 14 נהגים חתמו על התחייבות לתיקון ליקויים קלים תוך פרק זמן שנקבע מולם מראש. נתפס נהג ברכב אשר הורד מהכביש עקב ליקויי בטיחות ורכבו הושבת למשך 30 יום – זאת במקביל לשימוע אליו זומן. בנוסף, נרשמו עוד 15 דו”חות תנועה בגין נושאים שונים.
ממשטרת ישראל הוסיפו, כי בימים אלה מתקיימים מבצעים מסוג זה בכל רחבי הארץ. באזור חדרה צפויים המבצעים להמשך עד להודעה אחרת.