בשורה לנוסעים בתחבורה הציבורית; החל מסוף השבוע החל לפעול קו 873 – קו ישיר ומהיר מרכבת בנימינה לתל אביב גם בסופי שבוע; זאת בעקבות עבודה מאומצת של מועצת בנימינה-גבעת עדה
בשורה לחיילים ולנוסעים בתחבורה הציבורית. קו 873 מתחנת הרכבת בבנימינה לתל אביב יפעל גם בסופי שבוע. לאחרונה החליט משרד התחבורה על הפסקת פעילות קו הרכבת ביו תל אביב לבנימינה בסופי שבוע ועל צמצום קווי האוטובוסים בין תל אביב לבנימינה.
בעקבות פניות רבות של מועצת בנימינה-גבעת עדה למשרד התחבורה וכן עבודה מאומצת מול חברת “אגד” ומשרד התחבורה, הוחלט, כי קו 873 יופעל גם בסופי שבוע.
*צילום מתוך אתר האינטרנט של אגד