ראש עיריית חדרה בפועל ניר בן חיים זוכה לתמיכה של ראשי סיעות במועצה
לקראת הבחירות שייערכו ב-27.2, זוכה ראש העיר ניר בן חיים (העיר של כולנו), לתמיכה רחבה של סיעות המועצה הקיימת, וגם סיעות חדשות. ראשי הסיעות הביעו תמיכה פומבית בפועלו וחזונו של ראש העיר בן חיים לקדנציה הבאה.
בין התומכים ניתן למצוא את סיעת חדרה ביתנו, בראשות יו”ר הסיעה רומן גישר וחברת המועצה, עו”ד מירי נחשונוב. יו”ר סיעת הליכוד בחדרה, סגן ראש העיר שלמה בוזגלו וחבר המועצה מטעם הליכוד, רוני קוחול. יו”ר סיעת זהות יהודית וסגן ראש העיר, מלכיאל אלבז וחבר המועצה מטעם הסיעה, גבריאל סרוסי. אל כל אלה מצטרפים שניים מחברי סיעת דור השינוי, גדם מהרט ומליסה טקלה.
בן חיים עצמו ממשיך לשדר מסר של אחדות ואמר השבוע: “אני מודה לכל חברי הסיעות על התמיכה החשובה ומבטיח כי אפעל להקים קואליציה רחבה ככל האפשר שבה יהיו מיוצגים כל חלקי האוכלוסייה של חדרה, תחת החזון המשותף: ‘קודם כל חדרה'”.