בסניף תנועת הנוער בפרדס חנה כ-100 חניכות וחניכים בעלי צרכים מיוחדים, שעבורם תנועת הנוער היא מפלט חברתי וקהילתי.
במעמד ראש מועצת פרדס חנה – כרכור נחנך השבוע רשמית סניף תנועת הנוער “הכנפיים של קרמבו”. תנועת נוער זו משלבת בין חניכים וחניכות בעלי צרכים מיוחדים בקהילה. את החניכים מלווים חונכים וחונכות. כיום פועלות בפרדס חנה – כרכור שבע תנועות נוער.
הרעיון להקמת סניף תנועת הנוער בפרדס חנה נולד בשנת 2019. באותה שנה נפגשו מנכ”לית תנועת הנוער, טליה בז’רנו וראש המועצה פרי – יגור.
“עוד בפגישה הראשונה היה ברור לנו שזו תהיה שותפות ממנה אפשר רק להרוויח. תנועה ערכית שנושאת מסר ועשייה של שילוב בעלי צרכים מיוחדים בקהילה. מיד נכנסנו לתוכנית עבודה מאומצת שבמסגרתה המועצה הקצתה את המשאבים הנדרשים. היום, כשהסניף מונה כ-100 חניכות וחניכים נרגשים ומאושרים, התחילה באופן רשמי פעילות התנועה המדהימה הזו שתפעל לצד שאר תנועות הנוער הנפלאות הפועלות אצלנו”, סיכמה פרי – יגור.