האירוע ארע במהלך ליל רביעי. פחות מיממה לאחר מכן דיווחה המשטרה על מעצר שני חשודים בפרשה.
המשטרה עצרה שני תושבי אור עקיבא בחשד להנחת מטען צינור בבית בעיר חדרה. המשטרה פתחה בחקירה בשעות הלילה של יום רביעי. זאת בעקבות רעש פיצוץ עז שנשמע בסמוך לשעה 22:00 בלילה. כוחות משטרת חדרה שהגיעו לאזור, איתרו את הדירה בה ארע הפיצוץ. חוקרים של היחידה לזיהוי פלילי החלו לאסוף ממצאים. במשטרה חושדים, כי שני תושבי אור עקיבא (45 – 25) מעורבים לכאורה בפרשה. ביום חמישי, כאמור, הם נעצרו לחקירה.