קמחא-דפסחא; לקראת חג הפסח חילקו תושבים ומתנדבים במושבות מאות סלי מזון לנזקקים; ראש המועצה: הקהילה שלנו במושבות מוכיחה את חוסנה ואת הערבות ההדדית
גם השנה, לקראת חג הפסח, נערך מבצע לחלוקת סלי מזון בבנימינה ובגבעת עדה.
מבצע חלוקת סלי מזון לנזקקים ערך כבר מספר שנים. תושבים ומתנדבים רבים התגייסו למבצע, בהובלת בתי חב”ד בבנימינה וגבעת עדה, תורמים בסתר, גני הילדים, בתי הספר, תנועות הצופים, בני עקיבא, המועצה, המתנ”ס, בנות השרות הלאומי והעמותה “בשביל מורן”.
סלי המזון מנותבים על ידי המחלקה לשירותים חברתיים במועצה ובתי חב”ד במושבות. במהלך המבצע נאספו, נארזו וחולקו מאות חבילות מזון לנזקקים.
למערכת העיר News, נמסר, כי סלי המזון התקבלו בהתרגשות גדולה אצל הנתרמים ומילאו את ליבם של הפעילים והתורמים.
ראש המועצה, איתי ויסברג, מסר, כי “הרבה מסורות פועלות במושבות אולם מסורת זו של חלוקת סלי מזון לקראת החג על ידי הקהילה לקהילה מרחיבה את הלב בכל פעם מחדש”.
“הקהילה שלנו במושבות מוכיחה פעם אחר פעם את חוסנה ואת הערבות ההדדית שכל כך מאפיינים אותה”.
“אני רוצה להודות לכל מי שהוביל, לקח חלק והתנדב גם השנה סולידריות ציבורית מהי, ובראש ובראשונה המילים הללו מיועדות לגיל חנניה שהוביל, ניהל ודחף את הפרויקט המרגש הזה, לבתי חב”ד על שיתוף הפעולה שנערך כל השנה בצורה מכבדת, מכילה ורגישה, לבני הנוער הנפלאים שמתייצבים ונרתמים למאמץ היישובי, לתורמים בסתר שמעדיפים להישאר בעילום שם ובכלל לכל מי שלוקח חלק בפרויקט המרגש הזה שנה אחרי שנה. תרמו ונתרמנו”.
תמונה-מחלקים סלי מזון לקראת חג הפסח.
צילום באדיבות מועצת בנימינה-גבעת עדה