את השיר כתבה הזמרת ליאור קקון עם אביה היוצר נדב קקון – בעקבות חוויות אישיות בקורונה.
יממה לאחר שנחשף הסינגל החדש של ליאור קקון, “לבד עם עצמי”, והוא כובש את תחנות הרדיו בישראל. קקון (21), זמרת ויוצרת, כתבה את השיר עם אביה, היוצר והאמן נדב קקון.
השניים, ששיתפו פעולה וכתבו את היצירה, מספרים כי היא מבוססת על חוויות אישיות ותקופת הקורונה המטלטלת. למרות המילים המרגשות, המתארות את סיפורה של ליאור, נבחר עיבוד מוסיקלי קצבי ומפתיע.
“השיר נוצר בתקופה בה המוזיקה וההופעות פסקו”, סיפרו השניים. ליאור, כמו מרבית אמני ישראל, מצאו עצמה עסוקה בכתיבה וביצירה בביתה. “בתוך כל הבלבול הרגשי שנוספו אליו תחושות חרדה על הצפוי, נוצר השיר”, הוסיפו.
ליאור קקון היא פיינליסטית תכנית הריאליטי “דה וויס” (עונה ארבע). מיד לאחר התכנית התגייסה לצה”ל ושירתה בלהקה צבאית ומייצגת את המדינה בארץ ובחו”ל.
בימים כתיקונם מופיעה קקון יחד עם אביה, נדב (כולשי כלאם, אני לא ילד). בימים אלה, כאמור, היא עוסקת בכתיבה וביצירה. זהו הסינגל השביעי אותו הוציאה קקון אשר עובדת על אלבום ביכורים.
בעוד מספר ימים צפויה קקון לשחרר שיר נוסף – הפעם כמחווה לאחת הזמרות הגדולות – אהובה עוזרי ז”ל.
צילום: מיכה לובאטון
האזנה נעימה!
מילים: נדב וליאור קקון
לחן: נדב קקון
עיבוד והפקה מוסיקלית: נדב קקון