בעשרה מקרים שונים רכש שוטר סמוי סמים מהנאשמים. לפני כשבוע השניים נעצרו.
חטיבת התביעות של המשטרה הגישה בבוקר יום שלישי כתב אישום נגד שני תושבי חדרה בגין סחר בסמים. מכתב האישום עולה, כי במהלך החודשיים האחרונים ניהלה המשטרה בחדרה חקירה סמויה. במהלכה, באמצעות שוטר שהתחזה ללקוח, בוצעו 10 עסקאות רכישת סמים.
בתחילת שבוע שעבר, הפך מבצע העוקץ לגלוי. בלשי משטרת חדרה עצרו את שני החשודים, תושבי העיר בני 19 ו-26. במקביל, בוצע חיפוש בו אותרו סמים, כסף מזומן, מכשירי טלפון ניידים וכן רכבים. הרכבים, כך-על המשטרה, שימשו את החשודים לביצוע העסקאות.
בבוקר יום שלישי הגישה שלוחת התביעות של משטרת ישראל בחדרה, כתב אישום נגד הנאשמים בגין המיוחס להם.