שגרת לימודים פרונטליים מלאה יוצאת לדרך היום בבתי הספר במועצה
כמו ביישובים אחרים באזור, משניתן האור הירוק (תרתי משמע) מפיקוד העורף, חוזרים ילדי בנימינה גבעת עדה לראות את מוריהם ואחד את השני לא רק דרך הזום והוואטסאפ, אלא פנים אל פנים. במערכת החינוך של בנימינה גבעת עדה חוזרים היום באופן מלא ללימודים, לאחר שפיקוד העורף הגדיר את המועצה המקומית ירוקה.
לאחר שמערכת החינוך בבנימינה גבעת עדה חזרה בתחילת השבוע שעבר לפעילות הדרגתית, במקביל ללמידה מרחוק, הודיעו לקראת סוף השבוע שכל מסגרות החינוך פתוחות בהתאם למגבלות מיגון וזמינות כ”א. מהמועצה פורסם כי בכל מוסדות החינוך שנפתחו ישנם מרחבים מוגנים שנבדקו ואושרו. כמו כן, תוגברה האבטחה סביב מוסדות החינוך בכדי לחזק את תחושת הביטחון ולתת מענה בעת הצורך.
גני הילדים, בתי הספר והצהרונים במושבות, יפעלו במתכונת הלימודים שפורסמה על ידי המנהלים והגננות ביום חמישי.
לאחר הערכת מצב שתתקיים הבוקר, תפורסם מתכונת הלימודים החדשה.