אות יקירי זכרון יעקב הוענק השבוע לעשרה מתושבי המושבה, על התנדבותם ופועלם למען הזולת ולמען הקהילה; האירוע התקיים בקפסולות
אירוע הענקת אות יקיר המושבה התקיים השבוע (יום ב’) באולם מתנ”ס זמארין. האירוע המרגש נערך מתכונת קורונה בהשתתפות עד 10 אנשים בחלל סגור. יקירי המושבה הוזמנו לטקס בקפסולות. כל יקיר בשעה ייעודית לו ובליווי מספר מצומצם של בני משפחה. לקראת ההגעה לטקס קיבלה את פניהם של היקירים תערוכת תמונות ופירוט על פועלם למען הזולת ותרומתם רבת השנים למען קהילת זכרון יעקב. הטקס, אשר נערך בנפרד עבור כל יקיר כלל הענקת תעודת הוקרה בליווי עציץ רקפות. ראש המועצה, זיו דשא, בירך באופן אישי כל יקיר. לאחר מכן עלו לשאת דברים היקירים ובני משפחותיהם.
אות יקירי המושבה הוענק לאסתי צוקרמן, אתי דלויה, תמר ורפאל טיילור, מרגלית ברודפלד, יעקב סמסונוב, מיכל ויואב ערד, חמוטל בן זאב, לילי אלטשטיין ולאה שרון.
דשא מסר: “כבוד גדול היה להעניק את אות יקירי ויקירות המושבה לעשרה תושבי ותושבות זכרון יעקב, שפעלו במשך שנים למען הקהילה, לשיפור החיים, לפיתוח ושימור המורשת במושבה, באהבה וברוח נתינה אינסופית”.
דשא הודה לחברי ועדת יקיר המושבה, על פעילותם לאיתור ובחירת יקירי המושבה. כמו כן הודה לכל מי שפעם ותרם לערב.
תמונה מטקס יקירי זכרון יעקב
צילום: באדיבות דוברות מועצת זכרון יעקב