בעקבות בקשת האגודה למלחמה בסרטן, עובדי מועצת פרדס חנה כרכור נרתמו ותרמו – באמצעות הוועד – במבצע הקש בדלת אונליין.
ועד עובדי מועצת פרדס חנה-כרכור ובראשם יו”ר הוועד, יהודה ועקנין, נענו לבקשת האגודה למלחמה בסרטן ונרתמו להשתתף במבצע הקש בדלת אונליין 2020. על התנדבותם ותרומתם קיבלו עובדי המועצה תעודת הוקרה מהאגודה למלחמה בסרטן על פעילותם.
“בשם האגודה למלחמה בסרטן ברצוננו להודות לכם מקרב לב על השתתפותכם ותרומתכם במבצע “הקש בדלת אונליין 2020″. תודה מיוחדת ליו”ר הוועד, יהודה וקנין על היענות מחממת הלב והירתמות למען החולים”, נכתב.
יו”ר ועד העובדים, יהודה וקנין, מסר למערכת העיר News, כי “אנו תמיד מתנדבים וזה חשוב לכולנו”.
“האגודה למלחמה בסרטן פנתה אלינו לפני וביקשה שנירתם בנושא התרמה לאגודה”.
“השנה, כידוע, האגודה לא יכלה לבצע את מבצע “הקש בדלת” בדרך המסורתית עקב מגפת הקורונה. לכן, את ההתרמה ביצעו אונליין. חברי הוועד ואני נרתמנו לנושא, פרסמנו את ההודעה לכל העובדים שנרתמו מיד. כל אחד תרם כפי יכולתו”.
“ועד העובדים ואני גאים בעובדי המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, שנקראים לדגל ומתייצבים בכל עת. אנו תמיד מתנדבים. לאור זאת קיבלנו תעודת הוקרה”.