כמו מרבית בוגרי התיכונים בישראל, גם בבנימינה התקיים “רונדו”. שוטרים שעצרו רכב של אחד המשתתפים נדהמו לגלות: בתא המטען נמצאו שלושה תלמידים נוספים
המשטרה פסלה ביום ראשון את רישיון הנהיגה של תלמיד תיכון בבנימינה, לאחר שבתא המטען ברכבו נמצאו שלושה תלמידים נוספים. המקרה ארע במהלך “רונדו” שהתקיים בבנימינה. “רונדו”, כידוע, הוא מסע רכבים מקושטים, באמצעותו בוגרי כיתה י”ב חוגגים את סיום הלימודים. במהלך “הרונדו” הבחינו השוטרים ברכב שעורר את חשדם. הרכב עצמו היה עם תלמידים חוגגים. אלא, שזווית הרכב הצביעה על עומס חריג בחלקו האחורי. במהלך בדיקת הרכב אותרו בתא המטען שלושה תלמידים נוספים . בתום הבדיקה רשמו השוטרים דו”ח לנהג הרכב, קטין תושב בנימינה, רישיון הנהיגה שלו נפסל באופן מנהלתי ל 30 יום. רכבו הושבת לתקופה זהה.