השריפה ארעה במהלך יום רביעי בבית האישה בזכרון; כוחות כיבוי אש חדרה השתלטו על השריפה שגרמה נזק לרכוש. משטרת זכרון נכנסה לתמונה לאחר שהתברר, כי החשד הוא הצתה
משטרת ישראל עצרה לחקירה תושב פרדס חנה, בחשד להצתת מרפסת ביתה של גרושתו. משטרת זכרון יעקב פתחה בחקירה ביום רביעי – עת הוזעקו השוטרים וכוחות כיבוי אש חדרה לבית בזכרון יעקב. זאת, לאחר שבמקום פרצה שריפה שגרמה נזק לרכוש. למרבה המזל, ללא נפגעים.
חוקרי משטרת זכרון החלו לאסוף ראיות וממצאים. במסגרת החקירה בודקים החוקרים הטענה, כי הרקע להצתה היא, ככל הנראה, סכסוך גירושין. עם התקדמות החקירה, נעצר חשוד, תושב פרדס חנה, לחקירה. על-פי החשד הוא ביצע, לכאורה, את ההצתה. ביום חמישי (היום) צפויה המשטרה להגיש בבית משפט שלום בחדרה בקשה להארכת מעצרו לצורך המשך החקירה.