במשטרה חוקרים את אירוע הירי, שעל-פי החשד הגבר נורה בעודו יושב ברכבו; כוחות הצלה פינו את הגבר לבית חולים מאיר בכפר סבא
משטרת ישראל פתחה בחקירת ארוע ירי סמוך לקבוץ שפיים, במהלכו נפצע באורח קשה תושב חדרה. במוקד 100 התקבל בשעות אחה”צ של יום ראשון דיווח על אירוע ירי סמוך לשפיים. במסגרתו ירו בגבר אשר ישב ברכבו. על-פי איחוד והצלה, הגבר נמצא באזור כביש הגישה לפארק המים.
יוספי עשור, חובש בכיר באיחוד הצלה, סיפר. “הייתי בחוף בסמוך עם בני המשפחה. מוקד איחוד הצלה איתר אותי ודיווח כי ישנו פצוע בסמוך אלי. הענקתי לו סיוע ראשוני בזירה. לאחר מכן הוא פונה לבית חולים כשבשלב זה מצבו בינוני עד קשה”. במשטרה הוסיפו, כאמור, כי הפצוע פונה לבית חולים מאיר.
כוחות משטרה, בהם חוקרי המעבדה לזיהוי פלילי, אספו מהמקום ממצאים. חוקרי המשטרה החלו, במקביל, לאסוף עדויות במטרה לבחון את הרקע והנסיבות לאירוע הירי.