מעצרם של השניים התאפשר בעקבות שיתוף פעולה עם כוחות ביטחון נוספים; השניים נעצרו כשניסו להימלט דרך מחסום ריחן לכיוון השטחים
שוטרי תחנת חדרה רושמים לעצמם הישג נוסף במאבק נגד חוליות גנבי הרכב באזור. במהלך סוף השבוע לכדו שוטרי חדרה, בשיתוף גורמי ביטחון נוספים שני גנבים תושבי השטחים. הפרשה החלה עם קבלת דיווח על שני רכבים שנגנבו מחדרה. זמן התגובה המהיר של שוטרי חדרה, שפתחו בחקירה הכוללת שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הובילו לאיתור הרכבים. מהנתונים שהתקבלו בזמן אמת עלה, כי הרכבים נסעו לכיוון מעבר ריחן. שוטרי חדרה יצרו קשר עם גורמי ביטחון נוספים, שהצליחו לעצור את גנבי הרכב – רגע לפני שנמלטו לשטחי הרשות הפלסטינאית. השניים, אחד בן 18 והשני בן 20, נעצרו לחקירה ובית משפט שלום חדרה האריך את מעצרם.