פרשת האלימות בבית ספר חקלאי: בלשי הנוער במשטרת זכרון יעקב עיכבו לחקירה קטין בחשד למעורבות באירוע תקיפה – בו נפצע אחד התלמידים.
קטין בן 14, תושב פרדס חנה, עוכב ביום שלישי לחקירה בחשד לתקיפת תלמיד בית ספר. המשטרה פתחה בחקירה לפני כשבוע, עם קבלת דיווח בדבר אירוע תקיפה בתוך בית ספר בפרדס חנה. באירוע, אשר תועד על-ידי תלמידים אחרים והועלה לרשתות החברתיות, נפצע אחד התלמידים ופנה לקבלת טיפול רפואי כשהוא פצוע באורח קל.
לאחר ביצוע פעולות חקירה מגוונות, עיכבו לחקירה בלשי הנוער במשטרת זכרון יעקב תושב המקום, קטין בן 14, בחשד לכאורה למעורבות בביצוע תקיפת תלמיד. בתום החקירה שוחרר הקטין למעצר בית בתנאים מגבילים. בהמשך צפויים מעצרים נוספים.
בתוך כך פרדס חנה רועשת. ביום חמישי השביתו תלמידי י”ב את הלימודים כאות מחאה על מקרי האלימות. בימים ראשון ושני הפגינו תלמידי בית הספר, יחד עם ההורים, וקראו לכל הרשויות לפעול.
במקביל, קיימה ראש מועצת פרדס חנה – כרכור, הגר פרי יגור, דיוני חירום בהשתתפות נציגי משרד החינוך, הנהלת בית הספר, ובהמשך ישיבה עם גורמי האכיפה בהם המשטרה.