במסגרת מבצע אכיפה שהתקיים בשטחי פרדס חנה – כרכור, קיבלו נהגי טרקטורון שעברו על החוק זימון לביהמ”ש
כחלק ממבצע אכיפה בנושא מטרדי רכבי שטח בפרדס חנה כרכור, נרשמו דו”חות רבים. באחד המקרים הבחין צוות אופנועים של השיטור העירוני בטרקטורון. נהג הטרקטורון, כך טוענים חברי השיטור העירוני, נסע בצורה פרועה על ציר דרך הנדיב. נהג הטרקטורון נעצר לביקורת. במהלך הבדיקה. מהבדיקה עלה, כי הרכב ללא רישוי. נהג הטרקטורון קיבל זימון לבית המשפט. בתוך כך מציין נועם בן יהודה, מנהל יחידת האכיפה והשיטור במועצה, כי המבצעים לאכיפה פרועה יימשכו. עיקר הפעילות מתמקדת נגד נהגים המהווים סכנה לציבור. הן ברחובות המושבה והן בדרכים צדדיות – זאת במטרה ברורה למנוע פגיעה בהולכי רגל ולמנוע סיכון הנהגים עצמם.