ראש מועצת פרדס חנה – כרכור, הגר פרי יגור, העניקה את “אות הקהילה” למובילי פסטיבל הנדיב על פועלם הקהילתי והפקת אירוע הפסטיבל.
במעמד חברי מליאת המועצה המקומית פרדס חנה כרכור ובשידור ישיר לתושבים, העניקה ראש המועצה, הגר פרי יגור את “אות הקהילה” למוביל פסטיבל הנדיב.
אות הקהילה ניתן ליחיד/ה, קבוצה, עמותה, אירגוניים, עסק וכל מי שפועל קהילתית לרווחת תושבי המושבה. זאת, בתנאי שפעל מבלי כל רצון לקבלת תמורה. האות מוענק על-ידי ראש המועצה המקומית פרדס חנה כרכור. מטרתו: להכיר תודה והערכה לכל מי שפועל למען הקהילה. בכך, להמשיך ולעודד יזמות קהילתית נוספת.
“פסטיבל הנדיב” השלישי כלל סופשבוע של נדיבות והגשמת משאלות. מעל 150 אירועי אומנות ותרבות מגוונים, יצירתיים וצבעוניים התקיימו במקביל. הכניסה לכל אירועי הפסטיבל חופשית – כאשר כל היוצרים, המשתתפים וצוות ההפקה פועלים בהתנדבות.