בגן חרוב (המשטרה) בגבעת אולגה ובגן אריאל מורי בשכונת נחליאל תשקיע העירייה מעל מיליון שקלים בכל אחד מהגנים.
התכנית להקמת ושדרוג גנים ציבורים יוצאת לדרך: עיריית חדרה תשקיע מיליוני שקלים בחידוש והקמת גנים ציבורים ברחבי העיר, התכנית המלאה כוללת מתיחת פנים לחמישה גנים וותיקים. בנוסף, הקמת פארק חדש על שמונה דונמים בשכונת נווה חיים.
לאחרונה התקיימו סיורים בגן אריאל מורי ובגן המשטרה והוחלט לשפצם בעלות של כמיליון שקלים לכל גן. זאת במקביל להוספת מתקני משחק וכושר בשלושה גנים נוספים בעלות כוללת של כמיליון ש”ח. גן חרמון, גן עין בוקק וגינת אלונה. בכל הגנים תציב העירייה מתקני משחק נגישים לילדים עם מוגבלויות.
גן חרוב, המכונה “גן המשטרה”, הוקם לפני למעלה משלושה עשורים. בגן יוצבו מתקני שעשועים חדשים ומתקנים נגישים. במקביל, תתקין העירייה עמודי תאורה חדשים, ספסלים ותסלול שבילי הליכה. בהיבט הנופי יחדשו בעירייה את הצמחייה וינטעו עצים חדשים. העבודות צפויות להסתיים תוך מספר חודשים. הצוות המקצועי של אגף שפ”ע יבצע את העבודות, אשר הוצגו למ”מ ראה”ע בפועל ניר בן חיים ולמשנה לראש העיר צ’יקו וקנין.
גן אריאל מורי בשכונת נחליאל, על שמו של השוטר אריאל מורי ז”ל, יעבור גם כן מתיחת פנים מלאה. מזה שנים ארוכות טענו תושבי השכונה ובני משפחת מורי על הזנחה במקום. בסיור שביצעו מחזיק תיק שפ”ע מלכיאל אלבז ומ”מ ראה”ע בפועל ניר בן חיים, עדכנו השניים את התושבים כי הגן יעבור מתיחת פנים מלאה. בין השאר, מתקני משחק נגישים, תאורה חדשה, ספספלים וריהוט רחוב.
בנוסף לחידוש הגנים, כאמור, תקים העירייה פארק הראשון בשכונת נווה חיים. הפארק החדש, שייקרא פארק אופירה, ישלב על-פני שמונה דונמים גינות ירוקות ומתקני משחק לפעוטות וילדים. בנוסף, יכלול הפארק החדש מתקני כושר, שבילים וכמובן צמחייה ועצים – זאת כחלק מיצירת ריאה ירוקה בשכונה הוותיקה.