המרכז הלוגיסטי החדש, בהשקעה של 200 מלש”ח בפארק העסקים החכם קיסריה, ישתרע על שטח של 17,000 מ”ר
דלתא ישראל מותגים והחברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד ישקיעו כ-200 מיליון שקלים בהקמת מרלו”ג נוסף בפארק העסקים החכם של קיסריה. השתיים חתמו על הסכם להקמה ושכירות של מרכז לוגיסטי מתקדם בשטח של כ-17,000 מ”ר. המרכז החדש ייבנה על ידי החברה לנכסי קיסריה. הוא יוקם בסמוך למרלו”ג הקיים של דלתא. המרכז החדש יתנשא לגובה של 34 מטר.
למערכת העיר NEWS אישרו שתי החברות את הפרטים. החברה לנכסי קיסריה תשקיע בהקמת המרלו”ג האוטומטי והמתקדם כ-100 מיליון ש”ח. דלתא צפויה להשקיע סכום דומה במערכות אוטומציה, מידוף וניהול מלאי חכמות שיותקנו במרלו”ג החדש.
דלתא, החברה המובילה בישראל בתחום הלבשת בית והלבשה התחתונה, תשכור את המרלו”ג. מדובר על תקופה של 25 שנים. המרלו”ג החדש ייבנה בחלקו הדרומי של הפארק. הוא ימוקם, כאמור, בסמוך למרלו”ג הקיים של דלתא ולמבנה המשרדים הייחודי שלה.
ענת בוגנר, מנכ”לית דלתא ישראל, מוסיפה כי “לאור גידול משמעותי בהיקף פעילות החברה, בחרנו לבנות את המרכז הלוגיסטי החדש בצמוד למשרדי החברה. מדובר במרכז לוגיסטי היברידי חדשני, המתקדם ביותר בעולמות האופנה. מטרתו לתמוך ולתת מענה לצמיחה העתידית של החברה”.
מיקי קליגר, יו”ר החברה לפיתוח והחברה לנכסי קיסריה, הוסיף כי “הבחירה של דלתא להמשיך ולהתרחב בפארק העסקים החכם של קיסריה, הינה הוכחה נוספת לאטרקטיביות של הפארק. זהו ביטוי מוחשי להמשך מימוש החזון של משפחת רוטשילד להמשיך לקדם את אזור קיסריה. חזון זה רלבנטי כיום, לא פחות מבעבר”.
את המו”מ מטעם דלתא הובילו: ענת בוגנר, מנכ”לית החברה, יניב בנדק, סמנכ”ל הכספים, ועורך הדין לירון כהן ממשרד פישר ושות’. מטעם החברה לנכסי קיסריה – רן אלישע סמנכ”ל החברה, אבי קורן סמנכ”ל יועמ”ש, אורן זילברשטיין מנהל אגף המניבים וישי קרניאל, מנהל הנכסים. את החברה לנכסי קיסריה ייצגו משפטית עורכות הדין גליה זיסקינד-שפיגל וטל לוי ממשרד טולצ’ינסקי, מרציאנו כהן לויצקי ושות’.